JEDNOOSÉ MALOTRAKTORYStavebnicový systém jednoosých malotraktorů AGZAT s motory HONDA a SUBARU je kvalitní a spolehlivý slovenský výrobek pro orbu a další zemědělské práce.
Traktor lze sestavovat dle přání uživatele, motor s řidítky lze jednoduše odepnout a použít na sekačku, rotavátor, sněhovou frézu, nebo nějaký další podvozek.
Traktor ve verzi AGRO slouží především pro půdní práce orání, bránování, řádkování, přihrnování a vyorávání.
Další velmi užitečnou funcí je tahání vozíků s nákladem až do 500 kg.
Hnací jednotkou traktorů jsou jednoválcové motory HONDA známé svým spolehlivým úsporným a tichým chodem.
Výkon motorů je 5,2 a 5,5 HP. Řidítka jsou nastavitelná výškově i do strany a mají bezpečnostní vypínač.

Skříň převodovky je ocelolitinová, standard jsou rychlosti 3 + R, zadní vývodové hřídele, závaží 4 ks malá, včetně držáku, hlavní závaží 33kg, hlavní závěs nářadí, kola jsou velikosti 5,00-12 a mají uzávěrku.
Mezi volitelné varianty převodové skříně patří uzávěrka diferenciálu s uzávěrkou, díky čemu se stroj stává lehčeji ovladatelným, další možností je přední vývodový hřídel pro připojení aktivního příslušenství.
Převodovka Agzat je velkou předností podvozku, zaručující dlouhou životnost a bezporuchovost celého stroje. Změna kroutícího momentu z vertikální do horizontální roviny se děje prostřednictvím kuželových ozubených kol. Tento převod je podstatně účinnější a energeticky méně náročný než převod šnekový.


KOMPLETYMOTORY S ŘIDÍTKYPODVOZKY


 

PŘÍSLUŠENSTVÍKATALOG ND