Domů / Kubota

KUBOTA G 23 LD sekací stroj

Produktové číslo: K00379
Plně profesionální sekací traktor, s dieselovým motorem, hydrostatem, záběr 122 cm, koš 560 l
Výrobce: Kubota
Dostupnost: SKLADEM
307.000 Kč bez DPH
371.470 Kč , plus doprava
(371.470 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
KUBOTA G 23 LD sekací strojNové dieselové traktorové sekačky G23LD/HD navazují na předcházející, velmi úspěšné modely G18 a G21LD/HD. Tato zcela nová koncepce traktorových sekaček je určena speciálně pro profesionální uživatele a zdokonaluje technické řešení předcházejících, v praxi osvědčených modelů.
Spojení hydrostatické převodovky a silnějšího dieselového motoru Kubota o výkonu 23 HP zaručuje vynikající výkon a bezproblémové zvládání sečení vysoké trávy za jakéhokoliv počasí. Pohon od motoru zajišťuje kardanový hřídel, následný pohon dvou nožů sečení zajišťuje uzavřená převodovka z úhlových ozubených kol uložených v olejové lázni, nikoliv použitím klínových řemenů.
Sběrné koše LD i HD mají objem, 560 (LD), nebo 640 l (HD), přičemž sběrný koš HD je možné hydraulicky zvednout do výšky 1 930 mm a vysypávat do kontejneru.

Motor
3válcový, kapalinou chlazený vznětový motor s objemem 988 ccm3 a výkonem 23 HP. Značka Kubota vyrobila již více než 25 milionů spolehlivých vznětových motorů a motor D902 nabízí vysokou účinnost při sečení velkých trávníků.

Přenos výkonu motoru
Robustní hydrostatická převodovka mění směr jízdy vpřed/vzad stisknutím příslušné strany jednoho kolébkového pedálu. Udržování konstantní rychlosti sečení zajišťuje standardně tempomat. Kardanový hřídel, který pohání žací ústrojí a úhlová ozubená kola, která přenášejí energii na nože, jsou profesionální řešení, které zaručuje spolehlivost a vysokou životnost sekačky.

Žací ústrojí
Extrémně robustní ocelový svařenec sečení se šířkou záběru 1 220 mm umožňuje obsluze kosit velké trávníky bez poškození povrchu i za velmi nepříznivých podmínek. Sekačka se dokáže pohybovat rychlostí až 16 km/h. Skelet sečení je výškově nastavitelný mezi 25 a 102 mm pomocí stavitelného kolečka ve 13 polohách. Svoji neuvěřitelnou účinnost nabízí sekačka díky tunelu velkému přechodovému tunelu mezi sečením a sběrným košem. Problémy s eventuálním sníženým průchodem posečené trávy eliminují dvě čisticí klapky na skeletu sečení a v již zmíněném přechodovém tunelu. Tyto klapky jsou ovládány ze sedadla řidiče.

Sběrný koš na trávu
Standardní specifikace modelu G23 zahrnuje sběrný koš na trávu o objemu 560 l. Vyprazdňování ovládá obsluha ovladačem z místa sedačky. Hydraulika vyprázdní koš na zem.

Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné u nás na prodejně v Přerově nebo lze stroj dovézt až k Vám naším rozvozem - tuto službu poskytujeme v okolí 100 km od Přerova.
Specifikace
Motor Kubota diesel D902
Obsah 898 cm3
Výkon 17.1 kW
Počet válců 3
Převodovka Hydrostatická s uzávěrkou
Záběr 122 cm
Objem koše 560 l
Kapacita palivové nádrže 20 l
Hmotnost 690 Kg
Nastavitelné sedadlo Ano
Signalizace plného koše Akusticky
Světla Přední
Startování Elektrické
Výška sečení 25-100 mm
Způsob nastavení výšky Centrálně
Počet nožů 2 Ks
Rozměr kol - přední 16×7,5–8
Rozměr kol - zadní 24×12–12