Domů / Kubota / Malotraktory

KUBOTA TRAKTOR BX261 Cab

Kompaktní traktor, určený zejména pro použití v komunálních službách, údržbě areálů, zahradnictví, udržba zeleně. Možnost provedení s kabinou nebo bez.
Výrobce: Kubota
Dostupnost: SKLADEM
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
KUBOTA TRAKTOR BX261 CabVývojem řady BX otevřela firma Kubota pro své zákazníky zcela novou kategorii kompaktních traktorů. Jsou uživatelsky velmi příjemné. Představují modely, u kterých je kombinován výkon a všestrannost s ovladatelností a jednoduchou obsluhou žacích traktorů, navíc ve spojení s již legendární spolehlivostí a životností výrobků firmy Kubota. Tyto vlastnosti předurčují model BX pro použití jak pro soukromé uživatele, tak především pro profesionály, kteří vyžadují větší všestrannost, rozsáhlejší paletu výkonů a rozšířenou možnost použití příslušenství. Model BX261 využívá poznatků z předcházejících řad BX2200 a BX2350, dobré vlastnosti nemění, pouze zdokonaluje.

Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné u nás na prodejně v Přerově nebo lze stroj dovézt až k Vám naším rozvozem - tuto službu poskytujeme v okolí Přerova do vzdálenosti dle Prémiové dopravy.
Specifikace
Motor Kubota diesel D1005
Obsah 1001 cm3
Výkon 18.2 kW
Počet válců 3
Kapacita palivové nádrže 25 l
Světla Kompletní osvětlení na provoz na komunikace
Startování Elektrické
Rozměr kol - přední 18×8,5–10
Rozměr kol - zadní 26×12–12
Max. pojezdová rychlost 15 km/h
PTO - pohon nářadí vzadu 540 ot.
Zvedací síla - vzadu 539