Domů / Kubota

Kubota traktor L1-382 D

Dostupnost: NENÍ SKLADEM
Kubota traktor L1-382 D

Traktor L1-382 od společnosti Kubota se může pochlubit bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Tyto robustní a odolné stroje se snadno obsluhují a udržují. Každodenní úkoly s nimi provedete s naprostou spokojeností.

Více než silný motor

L1 motor

Se zdvihovým objemem 1 826 cm3 a 38 HP je nový tříválcový vznětový motor Kubota nejen výkonný – je také šetrný k životnímu prostředí. Díky vstřikování common rail, recirkulaci výfukových plynů a filtru pevných částic splňuje emisní směrnici EU Stage V. Systém common rail umožňuje lepší kontrolu vstřikovacího systému a vede k vyššímu výkonu motoru a nižší spotřebě paliva.

Efektivní řazení

L1 řazení

S modelem L1-382 máte na výběr mezi dvěma osvědčenými převodovkami Kubota: hydrostatickou třístupňovou převodovkou, nebo manuální převodovkou s 8 rychlostmi vpřed a 4 zpět. Bez ohledu na volbu máte jistotu přesného řazení a optimálního využití.

Zaručený výkon hydrauliky

L1 hydraulika

Pokud jde o výkon hydrauliky, L1-382 je v pohodě. Zadní tříbodový závěs Kat1 má zdvihový výkon 906 kg, což vám umožňuje vysoký stupeň variability s různým pracovním nářadím. Hlavní hydraulické čerpadlo s výkonem 30,6 l/min, zvládne snadno aplikace, které vyžadují větší hydraulický výkon a činí práci čelního nakladače vysoce efektivní.

Nový atraktivní design

L1 design

Traktor odráží novou konstrukční strategii společnosti Kubota, která kombinuje dynamický design s vynikající robustností.

Ideální čelní nakladač

L1 čelní nakladač

Čelní nakladač Kubota LA525 je optimálně přizpůsoben traktoru. S volitelným systémem rychloupínání rychle připojit a vyměnit různé pracovní nářadí, jako jsou zemní lžíce, paletizační vidle, vidle na hnůj a další.

Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné u nás na prodejně v Přerově nebo lze stroj dovézt až k Vám naším rozvozem - tuto službu poskytujeme v okolí Přerova do vzdálenosti dle Prémiové dopravy.

Specifikace
Motor Kubota diesel, D1803-CR-E5-EU1, kapalinou chlazení
Výkon 27.6 kW
Počet válců 3
Převodovka Manuální
Rozměr kol - přední 7-16
Rozměr kol - zadní 11,2-24
Max. pojezdová rychlost 25 km/h
Brzdy mechanické ovládání, kotoučové v olejové lázni
Zdvihový objem 1826 cm3
Objem palivové nádrže/AdBlue 42 L
Počet rychlostních stupňů 8 vpřed, 4 vzad
Průtok hydraulického čerpadla 48.6 l/min
Zvedací síla vzadu 906 kg
Počet hydraulických okruhů na objednání 3 vpředu / 2 vzadu
Rychlost vývodového hřídele 540
Typ vývodové hřídele SAE 1-3/8, 6 drážek
Poloměr otáčení 2.5 m
Provozní hmotnost 1300