Domů / Zahradní technika / Elektrocentrály a čerpadla
Vyzvednutí pouze na prodejně Čerpadlo vodní WB 30
[+] zvětšit

Čerpadlo vodní WB 30

Produktové číslo: H00214
Pro všeobecné použití pro čerpání velkého množství čisté užitkové vody jsou nejlepší volbou motorová vodní čerpadla Honda modelové řady WB. Jejich oblíbenost je umocněna příznivou cenou
Výrobce: Honda
Dostupnost: NENÍ SKLADEM
13.215 Kč bez DPH
15.990 Kč , plus doprava
(15.990 Kč/Ks)
 
Čerpadlo vodní WB 30Pro všeobecné použití pro čerpání velkého množství čisté užitkové vody jsou nejlepší volbou motorová vodní čerpadla Honda modelové řady WB. Jejich oblíbenost je umocněna příznivou cenou. Díky vhodným kvalitním komponentům, např. tlumicím silentblokům, hřídelového těsnění z karbidu křemíku a pevným litinovým spirálním skříním a oběžným kolům je zaručen špičkový, dlouhodobý výkon a mimořádně dlouhá životnost.

Univerzální vodní čerpadla Honda jsou konstruována s cílem rychlého přečerpání velkého množství vody. Profesionálové zcela jistě ocení čerpadlo, usazené v pevném a odolném trubkovém rámu, který odolá hrubému zacházení i v těžkých pracovních podmínkách. Tomu odpovídá i pohon profesionálním motorem GX, který je proslulý hlavně svojí spolehlivostí, dlouhou životností, vysokým výkonem a úsporným provozem.

Modelová řada univerzálních vodních čerpadel WB je vyrobena z litinové čerpadlové skříně a oběžným kolem odolnými proti otěru a zajišťujícími mimořádnou odolnost při práci s vodou obsahující určité množství pevných částí bahna či písku například na staveništích nebo při likvidaci následků povodní. Uložení motoru v rámu na gumových silentblocích velmi snižuje přenos vibrací do ochranného rámu.

Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné pouze nás na prodejně v Přerově.
Specifikace
Motor Honda GX 160
Obsah 163 cm3
Kapacita palivové nádrže 3.1 l
Hmotnost 27 Kg
Rozměry (dxšxv) 510 x 385 x 455
Průtok maximální 66000 l/hod
Provozní doba na jednu nádrž 2.8 hod
Sací hloubka 8 m
Výtlačná výška 28 m
Max.zrnitost nečistot ve vodě 6 mm