Domů / Dodací a platební podmínky
Výrobci
Stiga

 

Odběr novinek
Kubota

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty 

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

 • Osobní odběr - ZDARMA.
 • ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky

 Balíkem České pošty je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.

Zásilku vám doručí Česká pošta následující pracovní den od podání zásilky. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, uloží Vám do poštovní schránky Oznámení o uložení zásilky na pobočce České pošty, kde si ji můžete do 7 kalendářních dnů vyzvednout.

Ceny za dopravu         

dopravné při objednávce do 2499,- Kč vč. DPH  - 130,- Kč

dopravné při objednávce nad 5000,- Kč vč. DPH  - ZDARMA

 • U velkých strojů ze zahradní techniky - zejména travních traktorů zajišťujeme dopravu přímo naším vozem. Náš technik Vám na místě stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Tuto službu poskytujeme zcela zdarma. Premiová doprava DAVAZTECHNIK (dovoz, předvedení, zaškolení) tuto službu poskytujeme v okolí 50 km od Přerova. Mimo tento okruh zboží zasíláme jen po domluvě. 

Způsob platby 

 • Hotově při osobním odběru.

 • Dobírkou  

           zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při                         převzetí.  

 • Bankovním převodem 

           možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Československá obchodní banka, a. s..             Číslo účtu je 240 704 031/0300 Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze                   připsány na náš účet, zásilku posíláme.

 • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Platba kartou

  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platba bankovním převodem

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

  Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

  Kontakty

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel:  +420 228 224 267

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

                                                                               tým expedice Davaztechnik