Domů / Zahradní technika

Křovinořez UMK 425 UEET

Produktové číslo: H00193
Křovinořez poháněný zážehovým motorem o obsahu 25 cm3 s rovnou hřídelí, rukojeťmi ve tvaru řidítek a záběrem sečení 43 cm.
Výrobce: Honda
Dostupnost: NENÍ SKLADEM
11.562 Kč bez DPH
13.990 Kč , plus doprava
(13.990 Kč/Ks)
 
Křovinořez UMK 425 UEETKřovinořez UMK425 je vynikající pomocník při likvidaci přerostlých travin, náletů a menších křovin hlavně ve svažitém a nepřístupném terénu. Při práci je stroj zavěšen na bezpečnostní karabině komfortního zádového postroje a při dokonalém vyvážení dle postavy uživatele je jeho ovládání pomocí obouručné rukojeti s antivibračním úchopem velice snadnou záležitostí, kterou zvládne i méně zručný uživatel.
Ekologický, úsporný a hlavně velmi tichý motor ocení hlavně příznivci z řad chatařů, chalupářů či majitelů rodinných domků. Patentově chráněný miničtyřtaktní motor 25 ccm o výkonu 1,1 PS je s dostatečnou rezervou bez problémů pohánět celou řadu žacích nástrojů jako je strunová hlava, ocelové travní popř. pilové kotouče nebo dokonce vyvětvovací řetězovou pilu. Základní výbava křovinořezu zahrnuje kromě stroje samotného, komfortní, bohatě polstrovaný zádový postroj, žací nástroj (dle verze), sadu ochranných krytů, sadu nářadí pro montáž a základní údržbu, pracovní ochranné brýle.

Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné pouze nás na prodejně v Přerově.
Specifikace
Motor Benzínový čtyřtaktní motor
Obsah 25 cm3
Výkon 0.72 kW
Záběr 43 cm
Kapacita palivové nádrže 0.58 l
Hmotnost 6.28 Kg
Strunová hlava Tap&Go
Průměr struny 2 mm
Průměr řezného kotouče 255 mm
Antivibrační systém Ano