Domů / Kubota

Kubota traktor B1121 EC

Produktové číslo: K01503
Kompaktní malotraktor, určený do malozemědělství, zahradnictví, vinařství, komunálních služeb apod. 2-válcový motor o výkonu 12 HP, provedení EC má homologaci na provoz na pozemních komunikacích
Výrobce: Kubota
Dostupnost: SKLADEM
Kubota traktor B1121 EC

Dlouholetá tradice

Modely řady B1 pokračují ve více než 50leté výrobě a vývoji malotraktorů ve firmě Kubota. Tyto modely patřily vždy k tomu nejkvalitnějšímu, co značka nabízela. Pokud si tyto traktory kupují malozemědělci, lidé na tzv. záhumenky, nebo vinaři, nikdy je nenechají ve „štychu“, ale dokážou, že i David zvládne práci jako Goliáš.

Technicky o krok dál

Vedle moderního designu nabízejí zdokonalené technické parametry a konstrukční řešení. Jejich provoz je ekonomický při zachování všech výhod malého kompaktního traktoru. Základní funkce však byly zdokonaleny dalším vývojem a nové modely nabízejí překvapivě rozmanité možnosti použití, při zachování nízké hmotnosti a kompaktního vzhledu. Nové, spolehlivé a všestranné modely se vyznačují vynikající manévrovatelností a dostatečnou silou pro široké použití. Jsou vyvíjeny s ohledem na potřeby soukromých i profesionálních uživatelů a šetrné k životnímu prostředí. Díky úzkému rozchodu se jedná o vynikající školkařské traktory.


Tento stroj se dodává ve smontovaném a zprovozněném stavu, technik Vám stroj předvede, vysvětlí a zaškolí obsluhu. Předání je možné u nás na prodejně v Přerově nebo lze stroj dovézt až k Vám naším rozvozem - tuto službu poskytujeme v okolí Přerova do vzdálenosti dle Prémiové dopravy.

Specifikace
Motor Kubota Z482, vznětový, kapalinou chlazený, s nepří
Výkon 8.2 kW
Počet válců 2
Převodovka Mechanická
Rozměr kol - přední Agro 5-12
Rozměr kol - zadní Agro 8-16
Posilovač řízení Ne
Max. pojezdová rychlost 20 km/h
Brzdy Kotoučové v olejové lázni
Zdvihový objem 479 cm3
Objem palivové nádrže/AdBlue 14 L
Počet rychlostních stupňů 6 vpřed/ 2 vzad
Průtok hydraulického čerpadla 7.9 l/min
Zvedací síla vzadu 430 kg
Počet hydraulických okruhů Na objednávku
Průměr otáčení 1.8 m
Pohotovostní hmotnost 601-727
Rychlost vývodového hřídele 540
Typ vývodové hřídele Závislé na otáčkách motoru