Pila prořezávací PR 100e Kit
Kód: 271432101/ST1Detailní popis produktu
Hledáte účinný nástroj pro lehké prořezávání stromů a keřů? Akumulátorová prořezávací pila STIGA PR 100e Kit je ideálním řešením pro vaše potřeby. Je určena pro lehké prořezávání a na jedno nabití bez námahy prořeže 120 větví až do průměru 50 mm. Díky své nízké hmotnosti a uživatelsky přívětivé konstrukci je ideální pro přízemní prořezávání. Díky příslušenství v podobě prodlužovací tyče (prodává se samostatně) lze stříhat i těžko přístupné oblasti až do výšky 1,8 m. PR 100e Kit je vybavena integrovaným olejovým čerpadlem pro snadnější mazání řetězu, které zajišťuje optimální a nepřetržitý výkon. Díky přiloženému 20V akumulátoru a nabíječce je tato prořezávací pila kompatibilní se všemi zahradními nástroji STIGA série 1. Pomocí příslušenství pro prodloužení tyče navíc můžete dosáhnout výšky až 1,8 m, takže prořezávání vysokých zahradních prvků bude ještě jednodušší a bezpečnější.

Efektivní a tichý provoz -naše technologie baterií ePower zaručuje nepřetržité a tiché řezání. Součástí balení je baterie 20 V 2 Ah, která snadno zvládne 120 větví o průměru až 50 mm na jedno nabití.

Automatické mazání - integrované olejové čerpadlo zajišťuje, že je řetěz vždy dobře promazán.

Dlouhé sezení snadno a rychle - ergonomický, lehký a intuitivní design zaručuje naprosté pohodlí během zahradničení a zabraňuje únavě svalů.

Jedna baterie, mnoho nářadí - 20V baterie ePower je kompatibilní s celou řadou nářadí řady 1, což vám dává možnost dodatečného výkonu, když ho potřebujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | STIGA |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8008984867529 |
| Motor: | Kartáčový |
| Napětí baterie: | 20 V |
| Doporučená kapacita baterie: | 2 Ah |
| Typ lišty: | Lišta s ozubeným kolečkem |
| Typ řetězu: | 1/4" 0.635mm |
| Automatické mazání řetězu: | Ano |
| Bezpečnostní brzda: | Ne |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Rozměry: | 9x24,5x40 cm |
| Baterie: | Součástí balení |
| Nabíječka: | Součástí balení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.